Katalogas

Infraraudonųjų spindulių šildytuvo stovas „Desino TS“

Infraraudonųjų spindulių šildytuvo stovas „Desino TS“

DESINO TS“ vidutinio ilgio bangų infraraudonųjų spindulių spinduliuotė užtikrina nuolatinį, tiesioginį ir vienalytį šilumos srautą į jūsų erdves. Jokio erzinančio akinimo, itin gerai toleruojama šiluma, nekenkianti jūsų odai. Jis yra daug malonesnis už tradicinį halogeninį šildytuvą. Tiesiog nepriekaištingas tiesioginio šildymo efekto ir sumažinto šviesumo derinys leis labiau mėgautis jūsų lauko ar vidaus erdvėmis, neišbalansuodamas jau esamos aplinkos apšvietimo atmosferos.

DESINO TS“ neakinantys šildytuvai, kuriuose integruota „LOW GLARE IR-B“ anglies pluošto šildymo technologija: energiją taupanti efektyvi šiluma.

Kad ir kur jis bebūtų, jūsų erdvė bus nušviesta naujomis emocijomis. Tai „DESINO TS“ – visiškai naujas „TECHNOTHERM“ infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Išmanus sprendimas, išsiskiriantis ištobulintu dizainu ir naudojantis itin modernias technologijas, puikiai sušildys jūsų erdvę. Dviejų elementų spinduliuojančios šildymo sistemos su IR-B anglies pluoštu „DESINO TS“ sukuria neakinančias infraraudonųjų spindulių bangas, kurios teikia energiją taupančią šilumą jūsų vidaus ar lauko erdvėms, o įrenginys sklandžiai įsilieja į jūsų objekto architektūrinį stilių. Visus metus mėgaukitės šilta, švelnia ir neakinančia šviesa, kurią tikrai pajusite.

Pastaba: kaina nurodyta  tik šildytuvo stovo.

 

Sytovą   galima rinktis iš juodos arba baltos spalvos.

DESINO TS“ nuotolinio valdymo pultas (parduodamas atskirai) suteikia galimybę pritaikyti komforto lygį skirtingose jūsų komercinės erdvės zonose, kad būtų sunaudojama kuo mažiau elektros energijos. Paprasta ir išmani belaidžio valdymo sąsaja,  naudojant tik vieną nuotolinio valdymo pultą, galintį išmaniai reguliuoti šilumos stiprumą atsižvelgiant į kiekvienos erdvės poreikius, suteikianti galimybę savarankiškai sureguliuoti iki 6 šildytuvų užtikrinamą komfortą.

Idealiai tinkamas net didesnėms patalpoms, „DESINO TS“ nuotolinio valdymo pultas leidžia žymiai sutaupyti energijos, nes kiekviename šildytuve galima nustatyti 2 skirtingus galios parametrus (1000W arba 2000W) 20 metrų atstumu.

390,00


Į krepšelį