Katalogas

Pusinės akumuliacijos radiatorius CHM

Pusinės akumuliacijos radiatorius CHM

Spalvos

 

Norėdami pasiūlyti naujoviškus sprendimus sudėtingoms šildymo aplinkybėms, naujausių technologijų pagrindu TECHNOTHERM sukūrė dalinio šilumos kaupimo sistemas . Šiam šildymo elektra tipui, vadinamajam paviršiaus kaupiklių šildymui, būdingas trumpas šildymo laikas ir didelis šilumos kaupiklio tūris. Pasiekus nustatytą temperatūrą, šildytuvas išsijungia. Šildytuvo korpuso viduje esantys šilumos kaupikliai saugo sugertą šilumą ir pamažu ją skleidžia. Šildymas kurį laiką tęsiasi ir atjungus šildytuvo maitinimą. Šis šildymo elektra būdas taupo Jūsų pinigus ir suteikia galimybę patogiai mėgautis malonia spinduliuojama ir konvekcine šiluma.
Dėl universalumo šiuos šildytuvus galima naudoti beveik bet kur. Iš plataus mūsų elektrinių radiatorių asortimento tikrai rasite bet kokiai patalpai tinkamą sprendimą, kad ir kur ta patalpa būtų: namuose, gamykloje, oranžerijoje, sodyboje ar pan. Iš dalies šilumą kaupiančius šildytuvus paprasta įjungti į standartinį elektros tinklo ar ilgiklio lizdą.
Būna su kojelėmis ar ratukais, bet labiausiai tinka montuoti ant sienos,
Visi mūsų standartiniai modeliai pristatomi su integruotais reguliuojamais kambariniais elektroniniais termostatais arba RB imtuvais.
Visiškai reguliuojamos šildymo sistemos atveju iš dalies šilumą kaupiantys šildytuvai gali būti valdomi  per mūsų ekovaldymo sąsają (internetu) arba nuosavus elektros („TT Energy Manager”) ir kambario temperatūros termostatus.
Iš dalies šilumą kaupiančių šildytuvų savybės:
     Montuojami ant sienos ar grindų
     Vos 7 cm gylio
     IP 20 | IP X4
     Paruošti prijungti prie interneto per ekovaldymo sąsają
     Gali naudoti nuosavą elektrą su energijos valdikliu
     Žemos temperatūros režimas puikiai tinka darželiams, mokykloms ir socialines paslaugas teikiančioms institucijoms

 

385,00505,00

Modelis

Pasirinkti savybes