Katalogas

NunnaUuni Deko 2 Due SB 1 – prijungiama iš galo

NunnaUuni Deko 2 Due SB 1 – prijungiama iš galo

Deko 2 Due SB 1 – lėtai šilumą skleidžianti krosnelė. Šiluma išlieka ilgiau nei 12 valandų po paskutinės pakūros.

Didelis kapsulėje sukauptas šilumos kiekis lėtai išsiskiria iš įkaitinto krosnelės paviršiaus kaip vienoda šilumos spinduliuotė, kuri ilgam užtikrina jaukią šilumą.

Dvigubas DEKO 2 Due SB šildymo krosnelės apvalkalas prailgina ir sušvelnina šilumą, sukurdamas malonų ir ilgalaikį šilumos jausmą Jūsų namuose dar 12 valandų po paskutinio malkų įdėjimo. „DEKO 2 Due SB“ teikia šilumą net kai nėra elektros bei yra tinkamas kaip papildomas šildymo šaltinis išskirtinai šaltomis žiemos dienomis. Dėl savo lengvumo DEKO 2 Due SB krosnelę galima montuoti beveik visur. Dūmtraukio jungties vietą galima pasirinkti iš įrenginio galo arba jo viršuje.

Šios Deko serijos krosnelės gaminamos su didelėmis durelėmis, todėl galėsite mėgautis nuostabiu liepsnos vaizdu bei jaukia namų atmosfera. NunnaUuni krosnelių apdailai naudojamas itin retos rūšies muilo akmuo, dar vadinamos ,,Mamutti“ akmeniu. Šis akmuo gali sukaupti dar daugiau šilumos, bei atlaikyti dar didesnį kaitimo ir atvėsimo ciklų skaičių. Dar vienas privalumas – muilo akmuo tolygiai pasisavina bei atiduoda šilumą, todėl išvengiama šilumos šuolių, o tai užtikrina dar didesnį komfortą. Išskirtinį krosnelės dizainą sukuria išgaubtas priekinis profilis.

NunnaUuni krosnelės privalumai:

  • Švarus degimas
  • Ilgas šilumos atidavimo laikas (12 val.)
  • 5 metų garantija

Techninė informacija:

Išmatavimai, mm (aukštis, plotis, gylis): 1200x612x434
Svoris (kg): 507
Nominali galia (kW): 6
Naudingumo koeficientas (%): 81
Vidutinė temperatūra dūmtraukyje (C): 255
Maksimali temperatūra dūmtraukyje (C): 499
Kuro sunaudojimas* (kg/h): 1.65
Maksimalus malkų ilgis (mm): 250

3761,00


Į krepšelį