Patirkite malkomis kūrenamų krosnelių ateitį!

Kur tradicija pasitinka rytojų

„Scan“ malkomis kūrenamos krosnelės, kuriose naudojama „Zensoric“ technologija, yra naujoviškas ir patogus sprendimas, užtikrinantis tvarią namų šilumą. „Zensoric“ optimizuoja oro tiekimą, kad židinys degtų švariai ir efektyviai, o tai yra naudinga tiek aplinkai, tiek jūsų biudžetui. Be to, šios sistemos dėka, be vargo yra palaikomas idealiai švarus stiklas, ilgesnis degimo laikas bei maksimaliai sumažintas išmetamų teršalų kiekis.

Krosnelių serija „Scan 67“, kuriose veikia „Zensoric“, užtikrina tvarų malkų deginimą, puikiai tinka, jei rūpinatės aplinkosauga, bet taip pat mėgstate jaukius vakarus prie ugnies.

Scan 67 Zensoric serija
Scan 67 Zensoric serija

Atraskite šią Zensoric technologiją

 Zensoric – tai pažangi automatinė oro srauto reguliavimo sistema, sukurta siekiant optimizuoti degimą ir supaprastinti malkinių krosnelių veikimą. Ji ištaiso naudotojo klaidas, kad krosnelė veiktų efektyviau, tvariau bei būtų dar patogesnė naudotis. Sistema turi jutiklį, kuris stebi temperatūrą krosnelėje ir prireikus greitai pritaiko oro srautą pagal pakitusias kūrenimo sąlygas, optimizuodamas degimo procesą. Taip sumažinami energijos nuostoliai ir padidinamas malkinės krosnelės veikimo našumas.

Jøtul krosnelės privalumai, kuriuos lemia Zensoric: 

Nuolatinė šiluma – sistema Zensoric reguliuoja oro srautą, užtikrindama efektyvų degimą, todėl šiluma tiekiama stabiliai, o ir ugnis dega ilgiau.

Išmetamųjų teršalų mažinimasZensoric optimizuoja degimą, todėl išmetamųjų teršalų kiekis būna gerokai mažesnis.

Švarus stiklas – dėl įdiegtos oro apiputimo sistemos malkinės krosnelės stiklas lieka švarus, tad ugnis visada gerai matoma.

Visi Zensoric produktai