Kliento atsiliepimas apie „Scan 85“ | Tolvita
Naujienos  >  Kliento atsiliepimas apie „Scan 85“

Kliento atsiliepimas apie „Scan 85“

„Tolvitos“ klientas Rūtenis Paulauskas:

Krosnelės „Scan 85“ modelį pasirinkome, nes įspūdį daro jos dizainas. Tai nors ir skonio reikalas, bet tie, kas ją matė, liko labai sužavėti forma, gabaritais ir netgi tamsiai pilka-juoda spalva. Beje, ši spalva tinka prie bet kokio kambario interjero – nuo labai modernaus iki kaimo vasarnamio. Krosnelės cilindro forma leidžia ją pastatyti kambario krašte ir pasukti norimu kampu į kambario vidų. Todėl mes ją ir įsigijome, nes prieš tai turėjome irgi labai gerą „Scan“ modelį tik kvadratinės formos ir niekaip negalėjome pastatyti, kai pasikeitė kambario suplanavimas.

Patinka šios krosnelės ergonomiškumas. Labai plačiai atsiveria durelės. Ir dar labai gerai – didelis pelenų konteineris. Po kiekvieno kūrenimo patogu pelenus sušluoti į talpą, o ją išvalyti tik po savaitės. Kadangi stiklas didelis, tai leidžia mėgautis liepsna.

Mes pirkome su akumuliaciniais žiedais, nors kai kurie praktikai tai vertino skeptiški dėl papildomų išlaidų. Bet turiu pasakyti, kad tai visiškai pasiteisina. Karštis geriau pasiskirsto po visą korpusą ir, jeigu pakūreni 2 val., šiluma išsilaiko apie 10 val. Su ja apšildome apie 80 kv. m plotą.

Tvirtai galiu pasakyti, kad gaminys pateisina savo vardą ir įdėtas investicijas.

 
Palyginti