Apie įmonę | Tolvita

Apie įmonę

UAB „Tolvita“ yra vienintelė oficiali malkinių krosnelių ir židinių gamintojo „Jøtul Group“ atstovė Lietuvoje. Tiesiogiai bendraujame su „Jøtul“ profesionalais ir pirmieji sužinome apie rinkos naujoves bei tendencijas. Spręsdami sudėtingus klausimus turime išskirtinę galimybę konsultuotis su geriausiais specialistais visame pasaulyje. Židinius, krosneles ir jų dalis gauname tiesiai iš gamintojo, todėl iki jūsų gaminiai atkeliauja itin greitai.

Apie „Jøtul Group“

Kompanija „Jøtul Group“ gamina ir Lietuvoje prekiauja „Jøtul“, „Scan“ ir „Atra“ gaminiais.
„Jøtul“ ugniakurai yra itin vertinami ir atpažįstami ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. „Jøtul Group“ vienintelė Norvegijoje gamina ketaus krosneles ir suteikia ilgiausią garantiją rinkoje – 25 metų. Ilgai šilumą išlaikančios „Jøtul“ krosnelės namus šildo net prie poliarinio rato, o apdovanojimus už dizainą pelnantys židiniai puikiai įsilieja į šiuolaikiškų namų aplinką.
Ieškantiems ugniakuro, kuris ne tik šildytų, bet ir suteiktų namų interjerui žavesio, „Jøtul Group“ sukūrė prekės ženklą „Scan“. Šios krosnelės ir židiniai gaminami Danijoje. „Scan“ gaminiams iš plieno suteikiama 5 m. garantija, o gaminiams iš ketaus – 25 m. garantija.
Prancūzijoje gaminami židiniai „Atra“ ne tik maloniai šildo, bet ir tampa išskirtine šeimos ar draugų susibūrimo vieta – per platų židinio stiklą galima regėti ugnį, tarsi židinyje nebūtų stiklo. „Atra“ gaminiuose dera unikalus dizainas ir techniniai sprendimai. Šiems plieno židiniams suteikiama 5 m. garantija.
„Jøtul Group“ krosneles ir židinius gamina daugiau kaip 165 metus, daug investuoja į naujoves ir tyrimus, todėl pagrįstai tituluojamas rinkos lyderiu.

Bendravimo kultūra

Savo darbe vertiname profesionalumą ir paisome aukščiausių kokybės standartų. Mūsų kompetencija, paslaugomis ir prekėmis pasitiki tūkstančiai Lietuvos šeimų. Su mūsų specialistais konsultuojasi kolegos iš kitų įmonių. Ir mes tai vertiname – bendradarbiavimas ir bendravimas yra itin svarbūs siekiant aukštos klientų aptarnavimo kultūros.

Apie klientus

Kiekvienas klientas yra unikalus ir svarbus. Tokia taisykle vadovaujasi visi „Tolvitos“ darbuotojai. „Jøtul“ gaminiams suteikiama 25 metų garantija. Paprastai šiuos ugniakurus naudoja kelios kartos – visą šį laiką mes esame jų patarėjai ir partneriai. Klientai tampa tarsi mūsų šeimos nariais. Ir visai nesvarbu, ar užsukote tik pasikonsultuoti, ar „Jøtul“ gaminiai jus šildo jau kelis ar keliolika metų – mes jus atidžiai išklausysime ir perteiksime visas sukauptas žinias.
Gyvenimas diktuoja įvairias situacijas, bet mums svarbiausias – klientas ir jo norai. Todėl kiekvieną pasitinkame ir palydime su šypsena.
Bendraudami su mumis klientai jaučiasi saugūs – jie žino, kad atsinešę problemą išeis žinodami sprendimą. Net ir kebliausiose situacijose pasistengsime, kad pokalbis baigtųsi tik teigiamomis emocijomis.

Palyginti