Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS

Savo klientams Tolvita el. parduotuvė siūlo prekių pristatymą į namus per Venipak kurjerius. Užsakymai pristatomi per 2-3 darbo dienas.

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS
Prekės pristatomos nuo 08:00 iki 17:00 valandos. Jei užsakymui reikalingas užnešimas, tuomet pristatymas vykdomas nuo 08:00 iki 16:00 valandos. Siuntos pristatymo dieną (08:00-10:00 valandomis) su jumis susisieks kurjerių tarnyba ir informuos apie tikslų pristatymo laiką. Už užnešimo paslaugą mokama papildomai grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pristatymas į Kuršių Neriją nevykdomas.

DĖMESIO!
Pristatymo dieną gavėjas privalo būti pasiekiamas, priešingu atveju bus skaičiuojamas papildomas mokestis už pristatymą kitą darbo dieną. Nepavykus prekių pristatyti 2 kartus dėl gavėjo kaltės, užsakymas bus atšauktas. Akcijų bei išpardavimų metu prekių pristatymas gali vėluoti 2-5 darbo dienas ilgiau nei įprastai.
Prekių pristatymo įkainiai be užnešimo paslaugos (krosnelės, židiniai, krosnys, kaminai, radiatoriai ar bet kokios kitos prekės).

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA:

Svoris nuo – iki Kaina
0.01 kg – 4.99 kg 8.99 EUR
5 kg – 9.99 kg 11.99 EUR
10 kg – 24.99 kg 17.99 EUR
25 kg – 49.99 kg 29.99 EUR
50 kg + – 200kg. 49.99 EUR
200kg+ – 2000kg 99 EUR

PVM įskaičiuotas į pristatymo kainą.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS parduotuvėje ar iš sandėlio

Pirkinių krepšelyje pažymėkite, iš kur norite atsiimti užsakymą: Verkių g. 36 (prekės iki 50 kg) Vilniuje arba Laisvės pr. 60 (prekės nuo 50 kg) Vilniuje. Sulaukę patvirtinančios SMS žinutės galite iš karto atvykti atsiimti užsakymo.

Visi užsakymai, išskyrus užsakymus, kurie yra apmokami bankiniu pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą) ir lizingu, patvirtinami  per 30 min. nuo apmokėjimo gavimo. Šis terminas yra preliminarus ir netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo terminus ir kitas sąlygas.

Pirkėjus, įsigijusius židinius, krosneles, prašome užsakymus atsiimti tinkamu transportu prie Tolvita prekių išdavimo rampos. Užsakymai yra ruošiami ir juos atsiimti galite parduotuvėje darbo valandomis, bet ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo žinutės gavimo.

DĖMESIO!
Užsakymo patvirtinimo SMS bus išsiųstas į jūsų nurodytą telefono numerį. Užsakymą atsiimti galėsite tik sulaukę SMS žinutės savo telefone.
Užsakymas gali būti atsiimtas kito asmens, kuris yra ne jaunesnis nei 18 metų. Gavę SMS patvirtinimo žinutę persiųskite ją asmeniui, kuris atsiims Jūsų užsakymą.

IŠIMTIS – užsakymai padaryti lizingu.