Boley – išskirtiniai židiniai Jūsų namams

Džiaugiames galėdami Jums pristatyti išskirtinį gamintoją, kurio produktus Lietuvoje galite įsigyti išskirtinai tik pas mus. Tai ,,Boley” –  įkurtas garsaus olandų šildymo įrangos dizainerio prekės ženklas siūlantis klientams išskirtinius židinius, kuriems nėra lygių. Pagrindinė gamintojo idėja yra ta, kad židinys negali būti suvokiamas tik kaip „židinys“, bet tuo pačiu kaip dizaino objektas ištisus metus, nepriklausomai nuo to, ar jis veikia, ar ne. Visi ,,Boley” židiniai yra gerai suprojektuoti ir daro įspūdį, prisideda prie atsipalaidavimo ir jaukumo pojūčio suteikimo, kad ir kur jis būtų. Tad nuo šiol galime Jums pasiūlyti modernių, itin dizainerių pamėgtų vidaus židinių kolekciją: nuo rafinuotų, išskirtinių ir tradicinių židinių iki bioetanolio židinių.

Elegantiški, originalūs ir neįtikėtinai stilingi „Boley“ židiniai nustebins Jūsų vaizduotę ir sukurs nepakartojamą atmosferą kiekvienuose namuose.

Kiekvienas žmogus asmeniškai įsivaizduoja, koks turėtų būti jo namų emocinis centras. Tai vieta, kurioje susilieja poilsis ir įkvėpimas, kur vyksta paslaptingos atmosferos ir bekompromisio dizaino dialogas.

„Boley“ asortimente rasite ne tik modernių įmontuojamų židinių ir laisvai pastatomų centrinių konstrukcijų, bet ir klasikinių tradicinio dizaino židinių.

Tai gaminiai, vertinantiems išskirtinumą ir aukščiausią kokybę. Santykinai neamaža „Boley“ gaminių kaina yra visiškai pateisinama, nes gamybos procese naudojamos tik moderniausios technologijos, nestandartiniai konstrukciniai sprendimai ir brangiausios medžiagos.

KatalogasBROCHURE-2023-DEFINITIEF