Zensoric – tradicija, puoselėjama ateityje!

Mėgaukitės Jøtul ateities komfortu

Gamintojo Jøtul pristatoma jubiliejinė serija Jøtul F 170 yra visiškas perversmas krosnelių ir židinių gamintojų rinkoje.  Įdiegta technologija Zensoric yra perversmingas, naudotojui labai pravartus sprendimas. Sistema Zensoric automatiškai optimizuoja oro srautą, kad degimas būtų švaresnis ir efektyvesnis, praneša naudotojui apie reikalingą malkų papildymą, o tai naudinga ir aplinkai, ir Jūsų biudžetui. Be to, ant malkinės krosnelės stiklo nusėda dar mažiau suodžių nei iki šiol!

Ir nesvarbu, ar Jums rūpi tvarumas, ar tiesiog norite prie židinio patirti skandinaviškos laimės hygge pojūtį, Zensoric – tai tikras ateities komfortas, kurį teikia krosnelėje degančios malkos.

Jøtul Naujoji F 170 serija
Jøtul F 170 serija

Atraskite šią Zensoric technologiją

 Zensoric – tai pažangi automatinė oro srauto reguliavimo sistema, sukurta siekiant optimizuoti degimą ir supaprastinti malkinių krosnelių veikimą. Ji ištaiso naudotojo klaidas, kad krosnelė veiktų efektyviau, tvariau bei būtų dar patogesnė naudotis. Sistema turi jutiklį, kuris stebi temperatūrą krosnelėje ir prireikus greitai pritaiko oro srautą pagal pakitusias kūrenimo sąlygas, optimizuodamas degimo procesą. Taip sumažinami energijos nuostoliai ir padidinamas malkinės krosnelės veikimo našumas.

 

Jøtul krosnelės privalumai, kuriuos lemia Zensoric: 

Nuolatinė šiluma – sistema Zensoric reguliuoja oro srautą, užtikrindama efektyvų degimą, todėl šiluma tiekiama stabiliai, o ir ugnis dega ilgiau.

Išmetamųjų teršalų mažinimasZensoric optimizuoja degimą, todėl išmetamųjų teršalų kiekis būna gerokai mažesnis.

Švarus stiklas – dėl įdiegtos oro apiputimo sistemos malkinės krosnelės stiklas lieka švarus, tad ugnis visada gerai matoma.